Kolay Hobiler

Yazma Üstünde Yapılan Tığ İşi Kum Boncuk Oyası Modeli

6 Şubat 2019
Yazma Üstünde Yapılan Tığ İşi Kum Boncuk Oyası Modeli

Aşama aşama anlatımıyla tığ işi kum boncuk oyası yapılışı ile karşınızdayız. Yazma kenarına işlenen bu oyayı çok beğeneceksiniz.

Sevgili hanımlar, öncelikle bizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Paylaştığımız tığ oyaları ilginizi çekiyor değil mi? Hiç bir yerde bulamayacağınız modellere yer veriyoruz çünkü. Günlük olarak arayıp bulduğumuz tığ oyalarını siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz. Yeni tığ işi boncuk oyası yapmak isteyenlere şık bir modelle geldik. Yazma kenarı için yapılan kum boncuk oyası aşama aşama olarak Derya hanım tarafından bir videoya alınmıştır. Videoyu sizde izleyerek kum boncuk oyasının yazma kenarına nasıl işlendiğini görebileceksiniz. Çok kısa bir video olmasından dolayı öğrenmeniz de uzun sürmeyecek.

Boncuklu oya modelleri sayfasındaki modellere daha önce göz atmadıysanız mutlaka atın. İçerisinde görebileceğiniz en şık modeller bulunuyor. Boncuk oyası yapmak için ilk önce tuhafiyeye giderek her türlü boncuklardan biraz alın. Sonra eve gelip boncuk oyası anlatım videolarını açarak sizde yapmayı deneyin. Ortaya çok güzel modeller çıkacağına eminiz.

Tığ İşi Kum Boncuk Oyası Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.