Kolay Hobiler

Yazmalar İçin En Çok Tutulan Tığ İşi Kiraz Çiçekleri Oyası

30 Nisan 2019
Yazmalar İçin En Çok Tutulan Tığ İşi Kiraz Çiçekleri Oyası

Yazma kenarları için en çok tutulan tığ işi oya modeli kiraz çiçekleri oyası. Kiraz çiçekleri oyası yeni bir model olmasına rağmen çok tutuldu.

Baharın gelmesiyle birlikte ağaçlar çiçek açmaya başladılar. Çiçek açan ağaçlar arasında kirazlar da bulunuyor. Şimdi paylaşacağımız tığ işi oya modelinde de kiraz ağacının çiçeklerinden esinlenerek ortaya bir model çıkarılmış. Ortaya çıkarılan model ise son zamanlarda yazmalar için en çok tutulan model haline geldi. Biliyorsunuz oya yaparken genellikle çiçeklerden esinlenmekte. Diğer modellerde olduğu gibi bu modelde de çiçek motifi ortaya çıkarılıyor. Yazma kenarları için tutulan tığ oyaları isteyenler için bu örnek ideal. Yapım aşamaları sayesinde yazma kenarına nasıl işlendiğini dahi öğrenebileceksiniz. Acemi olanların dahi zorlanmadan yazma kenarı yapabileceğini de söyleyebiliriz.

Kiraz Çiçekleri Oyası

Tığ oyası modelleri anlatımları sayesinde yazma ve havlu kenarlarına yeni örnekler yapılabilir. Sizde en güzel motifleri öğrenip neden yazma ve havlu yapmaya başlamıyorsunuz? Tuhafiyeden malzemelerinizi alın ve bu güzel oyayı yapmaya hemen başlayın.

Tığ İşi Kiraz Çiçekleri Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.