Kolay Hobiler

Yazmalarınız Artık Bu Tığ İşi Oyasıyla Şık Görünecek

9 Mayıs 2019
Yazmalarınız Artık Bu Tığ İşi Oyasıyla Şık Görünecek

Tığ işi ile yapacağınız yazmaların daha şık görünmesini ister misiniz? Boncuklar ile yapılan bu tığ oyasını siz de çok beğeneceksiniz.

Evlilik denilince akla düğün masraflarının, davetiyelerin, misafir ve konukların gelmesi gibi kız ve erkek çeyizleri de gelir. Bu yüzden evlenmeye karar veren gençlerin önceliği çeyizlerini tamamlamalarıdır. Çeyiz sandıklarının içerisinde olmazsa olması da tığ işiyle yapılmış oyalar, danteller, masa örtüsü, namazlık, başörtüleri, fiskos örtüsü gibi eşyalar vardır. 

Tığ işi ile yapacağınız dantellerden oluşmuş masa, fiskos ve sehpa örtüleri gibi aynı zamanda oyalarla birlikte yapacağınız yazmalar, başörtüleri ve havlularda vardır. Günümüzün son trendi olan bu modelimizi yazma, başörtü ve havlu oyalarınız için kullanabilirsiniz. 

Yapımı oldukça kolay olan bu oya modelimizin, aynı zamanda yapım aşamasında keyiflendirici anları da vardır. Bu oyayı yaparken çok zevk duyacağınıza eminiz. Misafirliklerde, altın günleri oturmalarınız da başınıza örteceğiniz yazma veya başörtülerinizi gören herkes size imrenerek sizleri kıskanacak ve bir örnek model isteyecektir. Size gelen misafirlerinize de çıkartacağınız havluların kenarını bu model ile işleyebilir, havlularınızı süsleyebilirsiniz. Her yeni gün sizlerle son trend olan bir model paylaşıyoruz, bu yüzden daha fazla model yapımını öğrenmek için kolayhobiler.com u takipte kalın 

Yeni Tasarım Tığ Oyası Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.