Kolay Hobiler

Yazmam Efsane Modelim Şahane Tığ İşi Oya Yapımı

18 Mayıs 2019
Yazmam Efsane Modelim Şahane Tığ İşi Oya Yapımı

Efsane bir yazma modelinin etrafına işlenen şahane bir tığ işi oya modeli. Her yerde kullanabileceğiniz yapılışı kolay görünüşü çekici bir model.

İlkbaharın habercisi papatyaları nasıl tığ işinizde işleyebilirsiniz, onu ele alıyoruz bugün. Sizlerin de çok beğeneceği papatya modeli tığ oyası gönlünüzü çalacak. Sizin de bildiğiniz gibi bu yazma oyası için üç farklı renk kullanıyoruz. Beyaz, sarı ve tabi ki yeşil. Temiz bir kalbi simgeleyen papatyalar her kadını mutlu edebilecek güçtedir. Aynı şekilde yazma modellerinde de uygulandığında hediye edilecek her kadını küçük bir çocuk gibi heyecanlandıracak ve mutlu edecektir. 

Yazma kenarlarınıza eşsiz bir görüntü katacak olan bu modelin anlatımını izlemek için kollarınızı sıvayın. İplerinizi doğru renklerde hazırlayın, tığınızı getirin ve işe koyulun. Baharın iç ısıtan havası yazmalarınızda yer bulsun. Kuş sesleri, baharın kokusu gibi baharın en özel belirtileri tülbent oyalarınızda yerini alsın. 

İstediğinizde yazma istediğinizde havlu kenarlarına uygulayabileceğiniz tığ işi oyalar harika bir görüntüye sahip olmanıza imkan sunar. Anlatımını aşağıdaki videoda sunduğumuz papatya örgü modeli yapımı için bilgisayarınızın karşısına geçin ve hiç zaman kaybetmeden videomuzu izleyin. 

Yazmam şahane tığ oyası

Şimdi en ufak detayına ve püf noktasına kadar anlatacağımız papatya örgü modeli ile havlu kenarlarınızı, yazmalarınızı, şallarınızı ve bir çok başka parçanızı hem geleneksel hem de tarz bir görünüme kavuşturabilirsiniz. İğne oyaları kategorimizde en beğenilenler arasına girecek olan bu modeli izlerken hepinize iyi seyirler.  

Efsane Yazma Oyası Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.