Kolay Hobiler

Yelpaze Örgü Bebek Yelek Modeli Yapımı

29 Ocak 2019
Yelpaze Örgü Bebek Yelek Modeli Yapımı

Bebek yelek olarak karşılaştığımız örgü modellerinin başında gelen bir modelde yelpaze örgü modelidir. Yelpaze bebek yeleği yapılışı bu yazımızdadır.

Örgü bebek yelek anlatımları son sürat devam ediyor. Şimdiki anlatımımız İpeğin Örgü Evi sayfasına ait olan muhteşem bir örnek. Örneğin adı yelpaze yelek modeli. Kız bebek ve çocuklar için kullanıldığı gibi bayan yeleklerinde de kullanılan örgü modelini baştan sona anlatımlı olarak sizinle paylaşacağız. İlk olarak ilmek sayılarını gösteren resimleri yayınladık. Sonrasında ise yelpaze yelek yapılışı videosunu yayınladık. İsteyen resimlerin üzerindeki ilmek sayılarına bakarak örebilir, isteyenler ise yeleği örmek için videoyu izleyebilirler. İlk önce resimlere bakıp sonrasında ise videoyu başlatabilirsiniz. Bu örgüyü örecek olanlara şimdiden kolay gelsin.

Yelpaze Örgü Modeli Bebek Yeleği Yapılışı

Yelpaze yelek modelinin arka kısmının ilmek sayıları aşağıdadır.

Yelpaze Örgü Yelek Modeli Yapımı 1

Örgü yelpaze yelek yapımında ön kısmının ilmek sayıları aşağıdaki resimdedir.Yelpaze Örgü Yelek Modeli Yapımı 2

Bu resimde yelpaze bebek yeleği modelinin bitmiş hali.

Yelpaze Örgü Yelek Modeli Yapımı 3

Şimdi resimlerden bir şey anlamayanlar için birde video yayınladık. Videoda yelpaze yelek modelinin baştan sona kadar anlatımı yer alıyor.

Yelpaze Örgü Yelek Yapılışı Videolu Anlatım

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. FÜSUN A. ERSOY dedi ki:

    MERHABALAR ELLERİNİZE SAĞLIK, FOTOĞRAFTAKİ YELPAZE YELEĞİN (VİDEODA ANLATTIĞINIZ FARKLI BİR MODEL) ÖNLERİNDEKİ ARTIRMALARI HER ÖN SIRAYI ÖRERKEN Mİ YAPTINIZ İKİ SIRADA BİR Mİ OLUŞTURDUNUZ?
    BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNRİM.
    KOLAY GELSİN.