Kolay Hobiler

Yeni Akım İğne Oyası Modelleri Mutluluk Veriyor

19 Ağustos 2019
Yeni Akım İğne Oyası Modelleri Mutluluk Veriyor

İğne oyası modelleri arasında bazı modeller var ki adeta yeni akım oluşturmuş. Bu iğne oyaları bir çok kadının ilk tercih ettiği modellerdendir.

İğne oyaları özellikle kadınların tülbent kenarlarında kullandıkları dantel modelleri arasında yer alır. Evde boş zamanlarını değerlendirmek için kadınların vazgeçilmezidir. Günümüzde hala kullanılan el emeği göz nuru işler hala yapılmaya devam edilen işler arasında yer almaktadır. Her kadının yapabileceği birbirinden farklı modeller arasında, sizlerde kendinize kullanmak ve satmak için yapabilirsiniz. Oldukça şık duran bu işler evlerin büyük bir bölümünde hala karşımıza çıkmaktadır. Özellikle de çeyiz sandıklarında bulunması gereken eşyalar arasındadır. Evlenecek genç kızlar için yapılan iğne oyası oya modelleri en değerli çeyizlerdir. Modern görünüm açısından da oldukça şık durduğu için de tercih edilen modellerdir.  

Mükemmel iğne oyası modelleri

İğne Oyalarında İlginç Desenler

İstediğiniz her modeli öğrenip çıkartarak birbirinden şık tasarımlar elde etmek mümkündür. Evlerde en çok kullanılan ve yapılan oya örnekleri arasında, havlu kenarları, yatak örtüsü, yazma kenarı, vitrin örtüsü, şal kenarı gibi birbirinden farklı modeller yer almaktadır. Özellikle de el emeği satışı yapılan dükkânlarda bur çok modeller bulunmaktadır. İsterseniz kendiniz kullanmak için, isterseniz de kazanç elde etmek için başlayabilirsiniz. Rengârenk iplerle örülmüş olan değişik çanta modelleri yaparak, onları da renkli pul ve boncuklarla süsleyerek harika ürünler elde edebilirsiniz. Boş vakitlerinizi kazanca çevirmek için başlanması gereken işler arasında en zevkli ve eğlenceli bir iş olmaktadır. Çocuklarınıza kendi ellerinizle yaptığınız örgülerden, şahane ürünler ortaya çıkartabilir ve kullanmalarını sağlamış olursunuz.  

Yeni Akım İğne Oyaları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.