Kolay Hobiler

Yeni Gelin Yazması Kolay Tığ İşi Boncuk Oyası Modeli

23 Nisan 2019
Yeni Gelin Yazması Kolay Tığ İşi Boncuk Oyası Modeli

Yeni gelin yazmaları için tığ işi ile yapılan kolay boncuk oyası. Çeyizlerinizde mutlaka bulundurmanız gereken bir yazma modeli!

Çeyiz sandıklarınızda mutlaka bulundurmanız gereken bir tığ işi boncuk oyasını daha sizinle paylaşıyoruz. Yeni gelinlerin başörtüsü olarak kullanacakları, bebek yüz örtüsü, mevlüt örtüsü ve namaz örtüsü olarak kullanabilecekleri harika bir tığ işi oya ile karşınızdayız. Bu modeli gördüğünüz zaman boncuk oyası hiç bu kadar kolay ve güzel olmamıştı diyeceksiniz. Önceden biz bunları namaz bezi tülbentlere ve beyaz tek renk tülbentlere yapılan boncuk oyaları şimdilerde de aynı şekil kullanılmaktadır.

yeni gelin yazması boncuklu tig oyasi

Çok tatlı bir renk yazmaya uygulanan boncuk oyası adım adım boncukların ipe geçirilmesinden başlayarak oyanın bitimine kadar herşeyiyle birlikte aşağıdaki videoda anlatılıyor. Yüzbinlerce izlenme almış olan tığ işi oya binlerce kadının da beğenisini almıştır.

En kolay boncuk oyasını öğrenmek isterseniz ilk olarak malzemelerinizi tammalayın. Daha sonra aşağıdaki anlatım videosunu başlatın ve oyayı yazma kenarına işlemeye hemen başlayın.

Yeni Gelin Yazması Boncuklu Tığ İşi Oya Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.