Kolay Hobiler

Yeni Model Çimen Örgü Yazlık Yelek ve Şal Örneği

4 Mayıs 2019
Yeni Model Çimen Örgü Yazlık Yelek ve Şal Örneği

Mevsimlik örgülerinizde kullanabileceğiniz yazlık şal ve yelek yapılabilen yeni moda çimen örgü modelinin nasıl yapıldığını bu yazıdan öğrenebilirsiniz.

Zaman geçiyor, insan değişiyor, insan değişiyor ve moda bitiyor. Biten bir modanın yerine, başka bir moda trendi geliyor. İşte bu yüzden, bu ana kadar sürekli örülen şiş örgülerde yeni model arayışına çıkılıyor ve bir model tamamen farklı olabiliyor. Sizde eski ördüğünüz modellerden çok sıkılarak yeni bir model arıyorsanız ve bu modellerin de herkes tarafından beğenilmesini istiyor, komşularınızı kıskandıracak derecede güzel olmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz demektir. 

Her geçen gün sizlerle yeni modeller paylaşıyor, bu modellerimizin videolu içerikleriyle anlatımını kolaylaştırıyoruz. Sizde dilediğiniz modelleri kolay hobiler.com da bulabilir her geçen gün ve her yeni işte farklı bir model kullanabilirsiniz. 

Çimen Örgü Modeli

Koca bir kışı geride bıraksak da her türlü kıyafete uyarlayabileceğiniz ve çok sık tercih edilen modellerimizden söz edecek olursak bunlar; İki yapraklı inci tanesi, Kolay pıtırcık, Ajurlu burgular, Kaktüs Örgü modeli, Çam fıstığı, Zincirli kalpler modelleridir. Bu modellerin yapımları hem kolaydır, hem de kesinlikle yaparken keyif alacağınız türden modellerdir. Bu modellerin modası asla eskimez ve daima kıyafetinize güzellik katacaktır. 

Çimen Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Semra dedi ki:

    Teşekkür ederim anlatım guzel