Kolay Hobiler

Yeni Öğrenenler İçin Balkon Çiçekleri iğne Oyası Modeli

4 Ekim 2019
Yeni Öğrenenler İçin Balkon Çiçekleri iğne Oyası Modeli

Yeni öğrenenler için balkon çiçekleri iğne oyası modelinin anlatımlı videosu. Bu yazıda çok şık bir oyanın yapımı gösteriliyor.

Şıkı Duran İğne Oyası Modelleri   

İğne oyası modelleri hala günümüzde evlerde kullanılan ve yapılan işlerin başında gelir. Özellikle evde boş zamanlarını değerlendirmek için kadınlar tarafından tercih edilen göz nuru işlerdir. Geçmiş yıllara rağmen kendinden hiç bir şey kaybetmeden günümüze kadar gelmiş en değerli ve en özel ürünlerdir. Çeyiz sandıkların vazgeçilmezi olarak yerini alır. Görüntü açısından da oldukça şık ve zarif durduğu için evlerin büyük bir bölümünde karşımıza çıkar. Yapımı diğer oya çeşitlerine göre daha zor da bittiğinde ortaya çıkan güzel ürünler kadınları mutlu eder. İğne kullanılarak yapılan bu işleri uzun yıllar kullanmakta mümkündür.  

Balkon Çiçekleri iğne Oyası Modeli

 Emekle Yapılan İğne Oyaları 

Büyük bir emek ve vakit isteyen iğne oyaları kadınlar için oldukça önemlidir. Günümüzde birçok kadın el emeği işler sayesinde gelir elde eder. Alıcısı ve yapanı oldukça fazla olduğu fazla olan bu oyalar hediye etmek için de tercih edilir. Artık bu modellerden takı yapanların sayısı da oldukça fazladır. Birçok tatil bölgelerinde de turistlerin ve tatilcilerin ilgisini çekmektedir. Havlu kenarları her kadının rahatlıkla yapabileceği bir model olup aynı zamanda da, renkli boncuklarla ve iplerle süsleyerek ortaya harika işler çıkar. Kendi ellerinizle yaptığınız Oyaların satışını yaparak da kazanç elde edebilirsiniz. Sevdiklerinize hediye etmek için de yapabilir ve paylaşabilirsiniz. Evinizin dekorasyonunda kullanmak için de tercih edebilirsiniz.

Balkon Çiçekleri iğne Oyası Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.