Kolay Hobiler

Yeni Sezonda Trend Olacak Olan Popüler Örgü Modelleri

2 Ocak 2020
Yeni Sezonda Trend Olacak Olan Popüler Örgü Modelleri

Yeni sezonda sıkça karşılaşacağımız ve trend olacak kolay örgü modelleri. Örgüleri buradan inceleyebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Örgü işleri kadınların yakından ilgilendiği, severek yaptığı bir hobidir. Evlerinde televizyon izlerken, bir yandan örgü yapıyor. Kendilerini örgü örerken mutlu hissediyorlar. Bu sayede kafaları dağılıyor. Zaten ev hanımlarının ruhsal sıkıntıları için herhangi ille ilgilenmesini artık psikologlar öneriyor. Örgü modelleri en başta geliyor. Bu sayede örgü yaparken ona odaklanıp başka bir şey düşünmüyorlar. Bir nevi terapi yöntemi diyebiliriz. 

Kışlık Örgü Çok Kullanılıyor 

Örgünün ilk seçimine göre birçok modeli bulunuyor. Kalın ipler ile ördüğünüz örgüler genelde kışın kullanılıyor. Daha ince ve yazlık iplerden örülen örgüler ise, yaz ve bahar aylarında tercih ediliyor. Hani sezon kendini yenileyerek ilerleyen örgü modelleri çok seviliyor. Kadınlar bu örgüleri severek kullanıyor. Kış için örgü modelleri bulunuyor. Kışlık Örgüler en çok tercih edilen örgülerdir. Kadınlar evlerinde bu örgüleri örerek, çocuklarına ve sevdiklerine giydiriyor. Bere, atkı, şapka, yelek, hırka gibi kışlık örgüler örülüyor. Bu örgü işleri, kışın soğuk havada kullanılıyor. Kışın en çok kullanılan örgü, atkı, bere ve eldivendir. Sizde kış için bu tarz örgüler örebilirsiniz. Örgülerinizi çeşitli aksesuarlar ile süsleyerek kullanabilirsiniz. Bu sayede değişik bir tarz yakalamış olursunuz. Özelikler kız çocuklarına bere yaptığınız zaman süsleme işlemi mutlaka yapın. Şapka ve berenin iki yanlarından kalım iplerle uzun örgü yaparak, saç havası verebilirsiniz. Bu sayede çocuklarınız severek kullanır. Hem de çok hoş bir görüntüsü olur.

Yeni Sezon Trend Örgü Modelleri

Yazlık Bayan Örgü Modeli
Zincirli Kalpler Örgü Yelek Modeli
Örgü Fiyonklu Bebek Yeleği
Örgü bayan yelek modeli
Tavşan Kulakları Örgü Modeli
Ayıcık Motifli Örgü Bebek Yeleği
Yandan Düğmeli Örgü Bebek Yeleği Yapılışı
Örgü Tunus İşi Bebek Yeleği
Kahve Çatlağı Örgü Bebek Yeleği
Gofret Örgü Yelek Modeli
Kelebek Örgü Motifleri Bebek Yelek Modeli 4
Dalgalı Üçgenler Bebek Yelek Örgü Modeli
Kahve Çekirdeği Örgü Modeli Bebek Yeleği Yapılışı 11
Yalancı Saç Örgüsü Bebek Yeleği Modeli

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.