Kolay Hobiler

Yeni Sezonu Açtık Çabuk Biten Anlatımlı Örgü Modeli

2 Ağustos 2019
Yeni Sezonu Açtık Çabuk Biten Anlatımlı Örgü Modeli

Yeni örgü sezonunu açıyoruz. Çabuk biten ve her yerde kullanılan haroşalı örgü modelinin anlatımlı yapılışına buradan ulaşabilirsiniz.

Örgüye ilk başlayacaklar için öneri, resimli anlatımı olan kaynaklardan yararlanmalarıdır.  Anlatımlı örgüler ilk başlayacaklar için, her zaman daha çok yardımcı olacaktır. Birbirinden güzel el örgüsü kazak ve hırkaları, kolaylıkla örmek mümkün olacaktır.

Bebek örgüleri örgü kategorisinde en zevkli örülen türlerdir. Hem kısa sürede bitmesi hem de bol motif kullanımı, görsel zenginlik sağlayacaktır. Örgülerde bazı tasarımlar, her mevsim kullanılabilir. Bunlara en güzel örnekler, şallar ve yeleklerdir. Mevsim geçişleri, serin yaz akşamları için, en çok kullanılan kıyafetler, şallar ile yeleklerdir. Örülüşü son derece kolay ve zevklidir. Bu bakımdan tercih edilecek örgü türlerindendir.

Çabuk Biten Örgü Modeli

Her Mevsime Özel Örgü Örnekleri

Her mevsime özel, örgü tasarımları bulunur. Örgü tasarımlar, soğuk günler için kullanılır kavramı yanlıştır. Kış için olan örgülerin yanı sıra, yazlık örgüler oldukça beğenilen tasarımlardır. Serin tutan iplik cinsleri ile yapılan salaş triko örgüler, oldukça şık modellerdir. Uygun özellikte şiş seçimi ile çok şık modeller tasarlanacaktır. Kişi kendi zevkini yansıtacak ve yakın çevresine de hediye edebilecektir. Bu bakımdan, örgü tasarımların mutlu etme, manevi açıdan rahatlatma özelliği de bulunur. Ayrıca, boş vakti olanlar için de en yararlı uğraşlardan biridir. Hobi maksatlı olan örgü örme faaliyetleri, istendiği takdirde, kazanç elde etmek için de yapılabilir. Dışarıdan alınan tek tip kıyafet tasarımlarına nazaran, oldukça farklı ve şık duracaktır. Bu nedenle, pek çok kişi kendi tasarımlarını, el örgüsü ile yaratmaktadır.

Çabuk Biten Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.