Kolay Hobiler

Yeni Tasarım Örgü Gökkuşağı Lif Modeli Anlatımlı Yapılışı

17 Eylül 2019
Yeni Tasarım Örgü Gökkuşağı Lif Modeli Anlatımlı Yapılışı

Yeni tasarım olan örgü lif modellerinden gökkuşağı lif modelinin anlatımlı yapılışı. Bu muhteşem lif modelini hemen öğrenin!

En Şık Lif Modelleri

Eğer örgüye meraklıysanız ve elimden örgü gelmiyor diyorsanız zaman kaybetmeden bir lif örmeye başlayabilirsiniz. Örmesi oldukça pratik olan lifler hem sizi yormaz hem de zaman almaz. Belki diğer örgüler uzun sürer bitiremem diye düşünüyor olabilirsiniz. Ama lif modeli sizin günlük örebileceğiniz örgü işlerinin başında gelir. Örgü lif modelleri size eğlenceli örgü örme keyfini yaşatır. İnce ve yumuşak ipi elinizi yormaz, tığının kalın olması ise parmaklarınızı ağrıtmaz. Satın alacağınız iki adet ipten bir tane lif çıkartabilirsiniz. Hem ekonomiktir hem de uzun seneler boyu kullanabileceğiniz liflere sahip olmuş olursunuz. Evde iseniz ve boş vaktiniz çok ise hiç sıkılmadan örebileceğiniz lifleri örmeye başlamak için anlatımlı lifler içeriklerini inceleyebilirsiniz. 

Örgü Gökkuşağı Lif Modeli

Eğlenceli Lif Modelleri

Lif modelleri örmek gerçekten çok eğlencelidir. Bu nedenle sıklıkla tercih edilir. Günlük örgüler kategorisinde çok ilgi görmesinden dolayı en basit kırtasiyede bile lif pi bulabilirsiniz. Kolay temin edilen malzeme sizi yormadan lif örmenizi mümkün hale getirir.  Hem size güzel bir uğraş olur hem de yavaş yavaş örgü ören hanımlar furyasına katılabilirsiniz. Lif modellerini örmek çok eğlencelidir. Örgüsü yormaz ve sizi bunaltmaz. Örgüde ilmeklerin geniş alınması ve aralık bırakılması örgünün Yavaş ilerlemesini önler. Böylece isterseniz her gün farklı bir lif modeli örmeye başlayabilirsiniz.  Elinizi alıştırarak daha ileri düzeyde örgülere başlamak için ilk adımda lif örmek oldukça doğru bir tercih olur. 

Örgü Gökkuşağı Lif Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.