Kolay Hobiler

Yeni Tasarlanan Çok Hoş ve Farklı Bir İğne Oyası Modeli

13 Aralık 2018
Yeni Tasarlanan Çok Hoş ve Farklı Bir İğne Oyası Modeli

Yeni tasarlanan iğne oyaları göz dolduruyor. Neşe hanımın anlatımıyla birlikte paylaşmış olduğu iğne oyası modeli yazma kenarlarında çok şık duruyor.

Yeni Tasarım İğne Oyası Modeli

Yeni iğne oyaları her zaman çok fazla ilgi görmüştür. Yeni yazma ve havlu yapacak olanlar iğne oyası arayışlarına giriyorlar. Buldukları iğne oyalarının anlatımlarını internette arayan kadınlar bulamadıklarında hüsrana uğruyorlar. Kolay hobiler sitesinde bundan sonra tüm iğne oyalarının anlatımları paylaşılacaktır. Bu oyalar arasında boncuklu oyalar, çiçek oyaları, pul oyaları, çiçek oyaları gibi bir çok oya modeli bulunacak. Başka bir yerde karşılaşamayacağınız oyaların anlatımlarımlarına bu siteden ulaşabileceksiniz. Her oyayı dakikalar içerisinde öğrenerek kendiniz de uygulayabileceksiniz. En güzel oyalara siz sahip olacaksınız ve arkadaşlarınızda komşularınız sizi çok kıskanacak.

Yeni tasarım olan anlatımlı iğne oyası modelini Neşe hanım 17 dakikalık bir video ile anlatmıştır. Bu videoda kullanılan malzemelerden yapılan işlemlere kadar her şeye yer verilmiştir. Boş vakitlerinizde bu videoyu başlatarak oyanın nasıl yapıldığını ve yazmaya uygulanış şeklini öğrenebilirsiniz. Gelin şimdi anlatımlı iğne oyasını hep beraber öğrenelim.

Yeni Tasarım İğne Oyası Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.