Kolay Hobiler

Yeni Yıl İçin Tek Sıra Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı

10 Kasım 2019
Yeni Yıl İçin Tek Sıra Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı

Yeni yılın yaklaşmasıyla beraber yeni tığ işi modelleri de gelmeye başladı. Tek sıradan oluşan bu örneğin anlatımı videolu olarak burada.

Evinize katkıda mı bulunmak istiyorsunuz? Yeteneğiniz var ancak gerekli desteği bulamıyor musunuz? Kendinize güvenerek kısa sürede tığ oyası modellerinden örmeye başlayabilir ve maddi açıdan destek sağlayacak gelirler elde edebilirsiniz.  Maliyet açısından oldukça uygun olan tığ oyalarını yapmak son dönemde birçok ev hanımının tercih ettiği bir ek gelir yöntemidir.  Oldukça ucuz fiyatlara satın alacağınız bir ip ve tığ ile yazma kenarları için oya modelleri örebilir ve bunları yakın çevrenize satarak para kazanabilirsiniz. Kazancın küçüğü büyüğü olmaz, ilk etapta belki kazanacağınız rakam sizi tatmin etmeyebilir ancak sabırlı olarak zamanla daha büyük gelirler elde edebilirsiniz. Hiç zor olmayan tığ oyaları sizin hem zamanınızı değerlendirmenizi hem de ek kazanç elde etmenizi sağlar. 

Yeni Yıl İçin Tığ İşi Oya Modeli

Hazırladığınız her türlü el işi modelini çeyizlik mağazalarda alıcıları ile buluşturabilirsiniz. Basit yoldan gelir elde etmek istiyorsanız günün belirli bir zamanını örgü örmeye ayırabilir ve kısa sürede oldukça ciddi rakamlarda kazanç elde edebilirsiniz. Günümüzde çalışan kadınların birçoğu genç kızları için çeyiz hazırlığı yapamaz. Bu nedenle birçok çeyiz mağazası bu anlamda yardıma koşar. Oya yapmaya vakti olmayan bayanlar bu mağazalar aracılığı ile genç kızlarının ihtiyacı olan her türlü çeyizlik ürünü satın alır. Siz de bu mağazalar ile iletişime geçerek ürünlerinizin burada paraya dönüşmesini sağlayabilirsiniz. 

Yeni Yıl İçin Tığ İşi Oya Modeli

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.