Kolay Hobiler

Yeni Yılın Göz Alıcı İğne Oyası Modeli Yapımı

31 Aralık 2018
Yeni Yılın Göz Alıcı İğne Oyası Modeli Yapımı

Yeni yıla girmeden yeni yılda çok beğeneceğiniz ve karşılaşacağınız bir iğne oyası modeli. Kolay yapılabilen bu modeli dakikalar içerisinde öğrenebilirsiniz.

Yeni yılın göz alıcı iğne oyası

Yeni yılın göz alıcı iğne oyası modeliyle karşınızdayız. Bu yıl çok karşılaşacağınız ve herkesin yapmak isteyeceği, dakikalar içerisinde öğrenilebilecek bir model olan bir iğne oyası ile karşınızdayız. Yüzyıllardır anadoluda iğne oyaları ile işelemeler yapılmaktadır. Kimileri iğne oyasıyla çeyizlik havlular yaparken kimileri de çeyizlik yazma ve tülbentler yapıyorlar. 15 dakika gibi kısa süre içerisinde iğne oyasının anlatımından faydalanarak yeni modeller öğrenilebiliyor. Renk renk desen desen yazmalar için iğne oyası hazırlamak kolay hale geliyor. Her zaman en güzel oyayı yapmak isteyenler videolar sayesinde öğrenebilecekler.

İki tane yan yana duran çiçeklerin birleşmesiyle oluşan oya modelleri yazma kenarlarına işleyince göz alıyor. Eş dost herkesin beğeneceği bu oya modelinin anlatımı değerli Ayşe hanıma aittir. Kendisi anlatımlı iğne oyaları ile biliniyor. En yeni modelleri takip etmek için iğne oyaları kategorisine göz atabilirsiniz.

Göz Alıcı İğne Oyası Modeli Yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.