Kolay Hobiler

Yenidoğan Bebek Ayak İzleri Yeni Örgü Modeli Yapılışı

9 Şubat 2020
Yenidoğan Bebek Ayak İzleri Yeni Örgü Modeli Yapılışı

Yenidoğan bebek ayak izleri örgü modelinin tarifi. Sizde bu motifler ile bebeklere örgüler, kendinize yelek ve şallar örmek ister misiniz?

Bebeklerimizin sağlığı her şeyimizin önceliğidir. Hassas ciltleri dolayısıyla giyimlerine ödem vermek zorundayız. Şiş işi örgülerle bu artık daha olay. Bebek örgüleri anneler tarafından hem sağlık hem zevk açısından büyük ilgi görmektedir. Sizler istediğiniz renk ve deseni örgü modellerine işlemekte özgürsünüz. 

Birçok desene olan örgülerin en çok tercih edileni battaniyelerdir. İstediğiniz renk ve deseni verebildiğiniz battaniyeler hem siz, hem bebeğiniz açısından kullanışlı ve büyük rahatlıktır. Battaniye modellerimize anlatımlı örgüler videomuzdan bakmayı unutmayın. Hem size ilham olacak hem de büyük bir zevk vereceğinden eminiz. Örgü modellerinin battaniye dışında şal modelleri, yelek modelleri ve patik modelleri gibi birçok çeşidi bulunmaktadır. Hem kendinize, hem bebeğinize, hem de hediyelik olarak kullanacağınız bu örgülerin yapmasının size zevk vereceğinden eminiz. 

Yenidoğan Bebek Ayak İzleri  Örgü Modeli

Siz de bir hobi edinmek istiyorsanız şiş işi örgüleri deneyebilirsiniz. Hediyelik olarak daha çok bebek örgü modelleri rağbet görmüştür. Erkekler için araba desenli yelekler, mavi boncuklu patikler tercih edilirken kızlarda puantiyeli şallar, çiçek desenli yelekle tercih edilir. Renk seçimi tamamen size kalan bu modeller için anlatımlı örgüler videolarından ulaşabilirsiniz. Şiş işi örgüleri yaparken zevk almayı unutmayın. Videolarımızda ve sitemizde bulunan birçok bebek örgü modellerinden yardım alabilir ve bu işi eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Yenidoğan Bebek Ayak İzleri Örgü Modeli

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.