Kolay Hobiler

Yepyeni Boncuklu Tığ Oyası ve İğne Oyaları Modelleri

2 Ocak 2019
Yepyeni Boncuklu Tığ Oyası ve İğne Oyaları Modelleri

Tığ oyası ve iğne oyası ile en çok boncuklu oyalar yapılıyor. Bu yazıda her ikisiyle de yapılan yepyeni boncuk oyası modelleri bir araya toplanmıştır.

En çok karşılaşılan oyalar arasında boncuklu oya modelleri ilk sırayı alıyor. Gerek iğne gereksede tığ oyası ile yapılan boncuklu oya modelleri en çok tercih edilen modellerin başında geliyor. Boncuklu oyalar da kendi arasında farklı modellere ayrılıyor. Kullanılan farklı boncuklar ve farklı motiflerle yapılan oyalar göz kamaştırıyor. Bu yazıda hem tığ hemde iğne oyası ile yapılan en güzel boncuk oyası modellerini bir araya topladık. Bu modellerin anlatımlarını zamanla kolay hobiler sitesinde paylaşacağız. Takip ederseniz yepyeni oya modellerinin yapılışlarını da öğrenebilirsiniz.

Boncuklu Tığ Oyası Modelleri

Boncuklu tığ oyaları gün geçtikte yeni modeller ile karşımıza çıkıyor. Havlular ve yazmalar için kullanılan boncuklu tığ oyaları aksesuar olarak da yapılabiliyor. Aşağıda paylaştığımız boncuklu tığ oyaları en popüler oyalardandır. Herkesin beğendiği ve yapmak istediği modelleri aşağıdaki resimlerden inceleyebilirsiniz.

Boncuklu Tığ Oyası Modelleri

Pul Boncuklu Tığ Oyaları

Yeni Boncuklu Oya Modelleri

Kolay Boncuklu Oyalar

Boncuklu İğne Oyası Modelleri

Boncuklu iğne oyaları tığ oyasına göre daha çok yapılıyor. Çeyizlik yazma ve havlularda kullanılan iğne işi boncuk oyası modelleri görenlerin gözlerini kamaştırıyor. Aşağıdaki resimlerde en çok beğenilen boncuklu iğne oyalarını inceleyebilirsiniz. Yapmak istediğiniz modeli yorum kısmından bizlere bildirerek anlatımını paylaşmamızı sağlayabilirsiniz. En güzel oyaları yapmanız dileğiyle hepinize kolay gelsin.

Boncuklu İğne Oyası Modelleri

Boncuklu Yazma Oyaları

En Güzel Boncuklu İğne Oyası Modelleri

İğne Oyası Boncuk Modelleri

Kolay Boncuklu İğne Oyaları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.