Kolay Hobiler

Yepyeni Büyüleyici Tasarım Tığ İşi Geniş Oya Motifleri

17 Eylül 2019
Yepyeni Büyüleyici Tasarım Tığ İşi Geniş Oya Motifleri

Yepyeni büyüleyici bir tığ işi tasarımı ile karşınızdayız. Çeyizliklerde büyüleyici bir görünümü olan bu oya modelini mutlaka bulundurun.

Tığ İşi Modelleri

Hanımların evlerinde oturarak yaptığı birçok örgü modeli vardır. Bu örgü modelleri arasında en çok ilgiyi tığ işleri görmektedir. Tığ işleri ile ilgilenen kadınlar, psikolojik olarak rahatlıyor. Kadınlar tığ işlerini kendileri ve sevdikleri için diledikleri modelde örüyorlar. Tığ işlerinden yapılmış olan her türlü tekstil ürününü bulabilirsiniz. Tığ oyaları en çok ilgi gören oya modelleri arasında yer almaktadır. En çok çeyizlik ürünlerde kullanılan tığ oyalarını sizde dilediğiniz modelde örebilirsiniz.

Büyüleyici Tasarım Tığ İşi Oya Modeli

Çeyizlik Ürünlerde En Çok Tığ İşleri Tercih Ediliyor

Çeyiz, bizim geçmişten bu günümüze kadar gelmiş olan gelenek ve göreneklerimiz arasında yer alan bir örf ve adetlerimizdir. Birçok modelde tığ oyası modelleri bulunmaktadır. Boya modelleri havlu kenarı, yazma kenarları ve tülbent kenarı gibi tekstil ürünlerinin kenarına örerek çok hoş tasarımlar yakalayabilirsiniz. Çeyizlik ürünler arasında en çok kullanılan ise çeyizlik yazmalar olmaktadır. Sizlerle çeyiz hazırlığı yapıyorsanız kesinlikle oyalı yazma modellerini çeyizinize koymalısınız. Sizler de kendi çeyiziniz veya sevdiklerinizin çeyizi için oya modellerini örebilirsiniz. Oya modelleri yapmayı bilmiyorsanız, internetten çeşitli sitelerden faydalanarak sizlerle tığ işi modellerini örebilirsiniz. İnternet ortamında birçok sitede tığ işi modelleri bulunmaktadır. Farklı farklı oya örneklerini internetten bulabilirsiniz. Örmüş olduğunuz oya modellerini, çeşitli boncuk ve süslerle süsleyerek, değişik tasarımlar yapabiliriz. Birbirinden güzel tığ oyası modelleri arasından, sizler de internetten bakarak örebilirsiniz. İnternette birçok modelde tığ oyası modelleri bulunuyor.

Büyüleyici Tasarım Tığ İşi Oya Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Sıdıka dedi ki:

    Oyalar örgüler hepsi çok güzel. Keyifle takip ediyorum. Yapan hanımların ellerine sağlık..