Kolay Hobiler

Yepyeni İğne Oyası Kelebek Fiyonk Modeli Yapılışı

3 Ekim 2019
Yepyeni İğne Oyası Kelebek Fiyonk Modeli Yapılışı

Yeni bir iğne oyası modeli öğrenmek isteyenler için kelebek fiyonk modeli. Yazmalarınızın kenarlarına kelebek fiyonk motifleri çok yakışacak.

Evlerin İçinde Kullanılan İğne Oyaları

Anlatımlı oya modelleri sayesinde artık her kadın kolay ve pratik bir şekilde oya örnekleri yaparak evlerin en güzel yerinde kullanmaları mümkün. Geçmişten günümüze kadar gelen el emeği işi örgüler hala büyük bir keyif evlerde yerini almaya devam etmektedir. Özellikle de çeyiz sandıkların vazgeçilmezi olarak öne çıkar. Evde oturan kadınlar için zevki zamanlar geçirmek amacıyla tercih edilmesi gereken işlerin başında gelir. Hem görüntü açısından da şık durduğu için hem de yapımı kolay olduğu için her kadının yapabileceği bir oya çeşidi olarak bilinir. Hazır ürünlere göre daha kullanışlı ve daha uzun ömürlü kullanım mümkündür.   

İğne Oyası Kelebek Fiyonk Modeli

Kadınların Büyük Bir Keyifle Yaptıkları 

İğne oyaları  kadınlar tarafından büyük bir keyifle ve emekle yapılan iğne oyaları evlerin en değerli eşyaları arasındadır. Sadece bir iğne yardımıyla örülen bu modellerden istenilen her türlü ürünü çıkartıp uzun ömürlü kullanılır. Evlerin içinde en çok kullanılan ve yapılan güzel modeller arasında, yazma kenarları, vitrin örtüleri, patik modelleri, şallar gibi birbirinden şık tasarımlar yer alır. Her kadının günde bir kaç saat ayırarak muhteşem örgüler çıkarması kolay bir hale gelmiştir. Kendi emeğinizle yaptığınız işleri sevdiklerinize hediye etmek için de tercih edebilir ve onlarında da kullanmalarına sebep olursunuz. Evinizin dekorasyonunda kullanmak amacıyla da yapılacak olan oyalardır. İsterseniz de gelir elde etmek için yapamaya başlayabilirsiniz..

İğne Oyası Kelebek Fiyonk Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.