Kolay Hobiler

Yepyeni Tığ İşi Komşu Kızı Görmesin Yazma Oyası Modeli

3 Mayıs 2019
Yepyeni Tığ İşi Komşu Kızı Görmesin Yazma Oyası Modeli

Yepyeni bir tığ işi oyası modeli olan komşu kızı görmesin örneği ile karşınızdayız. Bu oya modelini gören herkes çok beğenecek.

Çeyizlerini kabarık isteyen her gelin annelerinin dışında bir de tığ işinden anlayan bayanlara başvurur ve sipariş verirler çünkü bu kadınlar hem çok çeşit model ve motif bilir hem de elleri hızlı olduğundan daha çabuk istenilen şeyi yapabilirler. Hâlbuki sizlerde önceden hazırlanarak istediğiniz her türlü modeli ve içeriği de sayfamızdan bulabilirsiniz bu sayede çeyizleriniz çok renkli ve çok zengin görünümleriyle görenleri çok kıskandıracaktır. 

Komşu Kızı Oyası

Pembe, kırmızı ve siyah renkler her zaman başörtüleri için moda olan bir renklerdir. Bu renklere işlenecek en güzel motifler, boncuklu oya modelleri, sultan kirpikleri, şeker tadında şerbet boncuklu oya modelleri, lale motiflerimizdir.  Ayrıca siyah ve kırmızı yazma ve başörtülerinde kullanabileceğiniz oya modellerinde yapacağınız motiflerde seçeceğiniz renklerde çok önemlidir. Siyah ve kırmızı renge sahip başörtülerinizde yapacağınız oyalarda seçeceğiniz renk uyumu sarı, krem, mavi gibi renklerdir. Bu renkler ile yapacağınız oyalarda lale, çiçek, sıralı sarmalar, boncukların yardımlarıyla yapacağınız oyalar, yansımalı boncuk oyaları başörtülerinize çok yakışacak motiflerdir. Ayrıca dilerseniz oyalarınızı inci görünüme sahip boncuklarla da süsleyebilir sade ve bir o kadar asil bir görünüş katabilirsiniz. 

Tığ İşi Komşu Kızı Görmesin Yazma Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.