Kolay Hobiler

Yepyeni Tığ İşi Küpe Çiçeği Oyasını Gören Hayran Kalıyor

10 Eylül 2019
Yepyeni Tığ İşi Küpe Çiçeği Oyasını Gören Hayran Kalıyor

Tığ işi ile yapılan oyalara bir yenisini daha ekliyoruz. Yepyeni bir model olan küpe çiçeği oyasını gören hayran kalıyor.

Özenle Hazırlanan Tığ İşi Örgüler

Hanımlar tarafından büyük bir emek vererek hazırlanan tığ oyaları hanımlar tarafından büyük bir zevkle yapılan ve kullanılan eşyalardır. Sizlerde kendinize ve çocuklarınıza hediye etmek için başlaya bilir ve uzun yıllar kullanabilirsiniz. Kendi ellerinizle yaptığınız örgüleri, kendinizi geliştirerek satışa çıkararak kazanç elde edebilirsiniz. Yapımı oldukça kolay ve pratik olması nedeniyle de tercih edilen ürünlerdir. Özellikle de çeyiz sandıkların da bulunması gereken el emeği işlerin başında gelir. Sizlerde kendi ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla günde bir kaç saat ayırarak birbirinden şık ürünler ortaya çıkartabilirsiniz. Öğrendikten sonra istediğiniz her türlü modeli kolaylıkla çıkararak yapmaya başlayabilirsiniz.

Küpe Çiçeği Oyası

Keyifle Yapılacak Olan Tığ Oyaları

Keyifli ve eğlenceli zamanlar geçirmek için birbirinden güzel modeller arasından istediğiniz ürünü severek örmeye başlayabilirsiniz. Kendi evinizin dekorasyonunda kullanmak amacıyla da tercih ve şık bir görünüm sağlamış olursunuz. Kadınların evde yaptıkları ve kullandıkları modeller arasında havlu oyaları, masa örtüleri, sehpa örtüleri gibi bir güzel modeller yer alır. Kendi ellerinizle emek verip ördüğünüz örgüleri hediye etmek için de tercih edebilirsiniz. Çocuklarınız için örme kıyafetler yaparak armağan edebilir ve onlarında kullanmalarına sebep olursunuz. Günümüzde birçok hanım bu becerini kazanca çevirerek gelir elde eder. Alıcısı ve kullananı oldukça çok olan tülbent oyaları yapmak sizler için doğru bir tercih olacaktır. Hala birçok çeyiz eşya satışı yapılan mağazalarda birbirinden güzel modeller yer alarak satışa sunulur.

Küpe Çiçeği Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.