Kolay Hobiler

Yeşil Bağcıklı Kadın ve Bebeklere Yazlık Örgü Modeli

5 Haziran 2019
Yeşil Bağcıklı Kadın ve Bebeklere Yazlık Örgü Modeli

Kadın ve bebekler için yeşil bağcıklı örgü modeli. Her türlü örgülerde kullanılabilen örgü modelini görenler çok beğenecek.

Eşinizin doğum günü yaklaşıyor, siz ise ona ne hediye edeceğinizi bilmiyor musunuz? Bizim güzel bir fikrimiz var. Mağaza mağaza dolaşıp hazır giyim ürün aramaktasa ona kendi ellerinizle yapacağınız bir örgü modeli hediye edin. Belkide bu sefer aldığı en güzel hediyeyi şiş işi örgülerle ona vermiş olursunuz. Örgülerle yapabileceğiniz model sayısı sınırsızdır. Yelek modelleri, şal modelleri ya da isterseniz hırka modelleri ve kazak modelleri. Onun ihtiyacına göre ürünü belirleyebilir ve hemen örmeye başlayabilirsiniz. 

Yeşil Bağcıklı Örgü Modeli

Bunun için yapmanız gereken sadece bir kaç dakikanızı ayırıp videomuzu izlemek. Anlatımlı örgüler sayesinde örgünün yapımı da uzun sürmeyecektir. Bi kaç saat içinde tamamlayacağınız şiş işi örgü eşinizin bugüne kadar aldığı en değerli ve kıymetli hesiyesi olacak. 

Sadece giysi ürünleri değil ayrıca da ev tekstilleri yapımında da örgüler şahane parçalara sahip olmanızı sağlar. Mesela bir battaniye örmeye ne dersiniz? Yumuşacık, rengarenk ve motifli. Uzandığınızda veya keyif yaptığınızda üzerinize alabileceğiniz ömürlük bir battaniye. Ya da bebek örgülerine ne dersiniz? Tatlı tatlı minik örgü ürünleri ile yavularınıza yapacağınız güzel örgüler… Onları hem soğuktan ve aynı zamanda hastalıktan koruyacak güzel örgü işleri örün. 

Videomuz sayesinde hepsi düşündüğünüzden daha basit. Hadi hanımlar en güzel örgü işleri için şişlerinizi elinize alın. 

Yeşil Bağcıklı Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.