Kolay Hobiler

Yıldız Pullarla Yapılan Tığ İşi Oya Modeli Parıl Parıl Parlıyor

8 Haziran 2019
Yıldız Pullarla Yapılan Tığ İşi Oya Modeli Parıl Parıl Parlıyor

Yıldız pullarla yapılan tığ işi yazma oyası modeli başörtülerinde parıl parıl parlıyor. Hemen sende anlatımlı videoyu izle ve bu modelin yapımını öğren.

Hediye almak güzeldir ama vermekte bir o kadar keyiflidir. Özellikle verdiğiniz hediyenin karşınızdaki insanı mutlu ettiğini görmek en büyük sevinçtir. El emeği ile yapacağınız bir hediyenin yaratacağı mutluluğu hiç düşündünüz mü? Mesela göz alıcı bir tığ oyası ile bezenmiş yazma modelleri? Ya da tığ işleri ile güzelleştirilmiş havlulara ne dersiniz?

Yıldız Pullarla Yapılan Oya Modeli

Bu anlatımımızda size en güzel hediyeyi kendi ellerinizle nasıl yapabilirsiniz onu anlatıyoruz. Yapmanız gereken çok basit. Bir adet tığ, arzunuza göre renk renk iplikler ve biraz istek… Videomuzdaki anlatımı izledikten sonra siz de en özel yazma oyalarını yapabilirsiniz. Yazma kenarları için yapacağınız bu tığ oyaları ile sevdiklerinizi hoşnut etmenin tam zamanı. Hediye vermek istediğiniz kişinin beğeneceğini düşündüğünüz tarzda tülbent oyalarını süsleyin. Renk ve modelde kesinlikle sizin tercihleriniz geçerli. İsterseniz belli aksesuarlarla da kullanabilir ve çeşitlilik yaratabilirsiniz. Örneğin inci, boncuk ve püskül gibi.

Yaptıkça eliniz yatkınlaşacak ve videolarımızı teknik öğrenmek için değil, sadece yeni motifler öğrenmek için izleyeceksiniz. Hamaratlığınızı, becerilerinizi sergileyip sevdiklerinize, çevrenize güzel hediye alternatifleri sunun. Hazır satılan hediyelerden vazgeçin, kendi ellerinizle emek verdiğiniz ve ince ince işlediğiniz tığ oyaları ve yazmalar hediye edin. Mutluluk paylaşıldıkça güzeldir. Paylaşın ve mutlu olun…

En güzel hediyeyi yapmak için izleyeceğiniz videomuz ile iyi keyifler!

Yıldız Pullarla Yapılan Oya Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.