Kolay Hobiler

Yıldız Pullu Tığ İşi Gelin Yazması Oyası Yapımı Tarifi

12 Mayıs 2019
Yıldız Pullu Tığ İşi Gelin Yazması Oyası Yapımı Tarifi

Yıldız pullarla yapılan gelin yazması olarak kullanılan yazmaların kenarı için tığ işi ile yapılan oyanın tarifi. Hadi bu muhteşem oyayı hemen öğren!

Sadece bir kaç gün içerisinde tığ işi yazma oyaları yapmak istemez misiniz? Tığ işleri keyif veren, zamanınızı değerli harcamanızı sağlayan ve sonunda el emeği göz nuru her biri birbirinden güzel oya modelleri sunan bir trenddir. Dantel dantel ya da dilediğiniz boncuklar ile sadece yazma kenarlarınıza değil, aynı zamanda havlu kenarlarınıza ve başörtülerinize de güzellik katabilirsiniz. 

Gelin Yazması Oyası

İşte şimdi yine çok özel bir tığ işi oya modeliyle karşınızdayız. Yapımı hem çok kolay, hem de bir o kadar zarif ve iç açıcı görünümü ile modern ve trend bir oya modeli… Bunu yaparken ister en sevdiğiniz rengi isterseniz de trend olduğunu düşündüğünüz farklı renk tonlarını kullanabilir; kalp ve çiçek gibi çeşit çeşit motifler ile güzelleştirebilirsiniz.

Çeyiz hazırlıklarında listenin en başında yer alan çeyizlik oyalar, çeyizlik yazmalarınızın değerine değer katacak, ilk defa bile yapanlar için kolay bir yapım sağlayacak. Çeyizinizin gösterişli gözükmesi hiç bu kadar keyifli, masrafsız ve basit olmamıştı. Zahmetsiz yapımı hem sizin hem de sevdiklerinizin gönlünde taht kuracak. O zaman hemen videomuza göz atın ve hiç vakit kaybetmeyin. 

Gelin Yazması Oyası Yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.