Kolay Hobiler

Yılın Çok Popüler Ajurlu Örgü Anne Yeleği Modeli Tarifi

12 Mayıs 2019
Yılın Çok Popüler Ajurlu Örgü Anne Yeleği Modeli Tarifi

Bu yılın popüler ajurlu örgü modeli olan anne yelekler, şallar, hırkalar gibi örgülerde ve yazlık kışlık örgülerde kullanılan örgü modelini hemen sende öğren!

Ev hanımlarının ve çeyiz kuran genç kızların en severek hazırladığı ve hazırlarken hem heyecanını hem de sevgisini kattığı örgü modellerini ele aldığımız yazıda size detaylı bir anlatım sunacağız. Siz de güzel bir model çıkarmak ve hayallerinizdeki gibi bir şiş işi örgüye sahip olmak istiyorsanız bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. 

Hazır giyim ürünlerden sıkılmışsanız ve kendi kazağımı, şalımı, atkımı, beremi, hırkamı kendim örerim diyor, sağlıklı ürünler kullanmak istiyorsanız bu yazımız size göre. Bu örgü modelleri ile en sevdiğiniz renkleri kombinleyip en göz alıcı ürünleri elde edebilirsiniz. 

Örgü Anne Yeleği

Çayınızı, kahvenizi hazırlayın; malzemelerinizi getirin ve videomuzu izleyin. İzlerken keyfini çıkarın, çıkarin ki göstermiş olduğumuz teknikleri kendi ellerinizle ördüğünüz üründe sergileyin. Örgü yapılışı emek ve zaman ister. Ama anlatımlı modeller ve ile anlatımlı örgü videoları sayesinde bu zamanı kısaltabilirsiniz. Size de videomuzu izlemek ve herkesin beğeneceği örgüler ortaya çıkarmak kalacaktır. Emin olun ki yapmış olduğunuz örgü modeli ile önce sevdiklerinizin kalbini çalacaksınız. 

Ajurlu Örgü Anne Yeleği Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ayşen dedi ki:

    Videolu ve yazılı anlatımınız için teşekkürler . İnşallah hep böyle devam edersiniz. Severek takip ediyorum kolay gelsin, iyi akşamlar.