Kolay Hobiler

Yılın En Hit Rengiyle Tığ İşi Bncuk Oyası Yazma Modeli

22 Nisan 2019
Yılın En Hit Rengiyle Tığ İşi Bncuk Oyası Yazma Modeli

Bu yılın en hit renklerinden biriyle tığ işi boncuk oyası yazma modeli yapılışı. Bu renkteki yazmalar gerçekten herkes tarafından beğeniliyor.

Herkes tarafından beğenilen yeni bir tığ oyası ile karşınızdayız. Bu yılın en çok beğenilen renklerinden olan pembenin tonlarından bir yazma kenarında kullanılan boncuk oyasının yapımı merak edenleriniz oluyordu. Bu yazıda yazma kenarında kullanılan tığ oyasının nasıl yapıldığını öğrenerek tüm merakları gidermiş olacaksınız. Her yıl yeni oyalar ortaya çıkmasından dolayı bu yılda bu model çıkmıştır ve sürekli karşımıza da çıkıyor. Çiçekli inci boncuk oyası yapılışı ile bu yılın en çok beğenilen modellerinden birisini öğrenmiş olacaksınız.

Anlatımı ile nasıl yapıldığını öğrenerek sizlerde tuhafiyeden aldığınız yazmaların kenarlarını bu oya ile süsleyebilirsiniz.

Pembe Namaz Başörtüsü

İster çeyizlik yazma istersenizde günlük kullandığınız başörtüleri olsun hepsinde de şık duracak. Aşağıdaki anlatım sayesinde modeli çıkarabileceksiniz. Çiçekli ve inci boncuklu tek sırada yapıp bitirebileceğiniz oldukça şık oya modeli. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin.

Pembe Tığ İşi Boncuklu Yazma Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.