Kolay Hobiler

Yılın Popüler Ajurlu Örgü Kadın ve Bebek Örgüleri Motifi

3 Haziran 2019
Yılın Popüler Ajurlu Örgü Kadın ve Bebek Örgüleri Motifi

Bebek ve çocuk örgülerinde, bayan örgülerinde kullanabileceğiniz kolay bir örgü modeli. Ajurlu olan bu örgü modelini bir kaç dakika da sende öğrenebilirsin.

Bu model kadın yelekleri ve hırkaları, bebek şalları ve patikleri gibi işlerin başında gelmektedir. Şimdi siz de bu yazı sayesinde nasıl yapılacağını öğrenin!

Örgü yapımında kullanılmakta olan bu modeli sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu sayede size örgü örmeyi sevdirebiliyorsak ya da zaten hobiniz olarak gördüğünüz örgü yapımına yeni modeller ekleyebiliyorsak ne mutlu bize. Örgü modellerinde en büyük sıkıntılardan biri bir çok farklı platformda aynı tarz modellerin bulunuyor olması. Biz ise sizi bu durumdan kurtarmak için her gün yeni modeller paylaşıyoruz. 

Ajurlu Popüler Örgü Modeli

Videomuzu izleyerek modeli nasıl çıkarabileceğinizi görebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken videomuzu izlemek olacaktır. Zira zaten zorluk çekmemeniz ve modeli uygularken yelek modellerinin, şal modellerinin ve battaniyelerin yapımında kolaylık sağlamak için basit bir dille anlatılmıştır. Şiş işi örgülerle bundan önce zorlanan herkes bu zorlukları unutsun! Anlatımlı örgüler ile zorlanmadan ve fazlasıyla keyif alarak ürünler çıkarabilirsiniz.

Bir favori örgü kategorisi ise bebek örgüleridir. Miniğiniz üşümesin, rahat etsin diye onlara şirin şiş işi örgüler örün. Hem onlar rahat etsin, hem de sizin gönlünüz. Yaz kış farketmeksizin kullanabilecekleri örgü ürünleri ile hep yüzleri gülsün. 

Yeni örgü modeliniz ile iyi eğlenceler hanımlar. Hepinizin teker teker ellerine sağlık. 

Popüler Ajurlu Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.