Kolay Hobiler

Yıllardır Kenar Oyası Olarak Kullanılan Popüler Tığ İşi

19 Haziran 2019
Yıllardır Kenar Oyası Olarak Kullanılan Popüler Tığ İşi

Yıllardır gerek havlu gerekse de yazmalarda kenar oyası olarak kullanılan popüler bir tığ işi. Sizde işlerinizde kullanmayı unutmayınız.

Boş zamanları en iyi şekilde geçirmek için el işi yapmak birçok bakımdan kadınlara güzel olanaklar sunuyor. Her kadın tığ işi yapabilecek kadar beceriye sahiptir. Bazı modeller zor gibi görünebilir. Ancak anlatımlı oyalar ile oldukça güzel modeller yapabilme imkânınız var. Oya çeşitleri arasında çok basit modeller de bulunuyor. İlk olarak bu basit modelleri yaparak tığ işi yapmaya başlayabilirsiniz. Zamanla daha zor modelleri de işleyebilirsiniz. Her modelin kendine göre güzel bir yanı vardır. Hangi modeli seçerseniz seçin önemli olan modelin muntazam şekilde yapılmasıdır. Her model detayını dikkatli işlenmesi gerekiyor. Ne kadar muntazam işlemeye özen gösterirseniz o kadar başarılı sonuç alırsınız.

Popüler Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı

Tığ Modelleri İle Renkli Çeyizler

Oya modelleri ile el işi yapabilmek için iptal ve tığdan daha fazlasına ihtiyacınız bulunuyor. İstediğiniz bir modeli seçerek çeyizlere çok güzel yazmalar işleyebilirsiniz. Anlatımlı oya örneklerini takip ederek hemen her modeli çok kolay bir şekilde izleme şansınız var. Aynı zamanda bir model bitince hemen ardından yeni bir oya modeli işleyebilirsiniz. Model skalası son derece geniş olan el işleridir. Bu da sizin her tığ modeli konusunda seçme şansınızı daha da geniş bir hale getiriyor. Tığ işi yaparken özen ve dikkat gerekiyor. Bu nedenle yeni başlıyorsanız önce sakin bir ortamda olmaya özen gösterin. Karmaşık bir ortamda model de size karmaşık gelecektir.

Popüler Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.