Kolay Hobiler

Yılların Eskitemediği En Kolay Tığ İşi Kenar Oyası Modeli

15 Haziran 2019
Yılların Eskitemediği En Kolay  Tığ İşi Kenar Oyası Modeli

Yılların eskitmemiş olduğu ve hala daha günümüzde sıklıkla yazmaların kenarlarını süslemek için kullanılan kolay bir tığ işi oya modeli.

Her kadının yaşamında mutlaka bir örgü anısı vardır. Severek kullanabileginiz şık modeller günümüzde hep örgü çeşitleri ile yapılıyor. Artık çok trend olan örgü tasarımı çok ilgi ve talep gören bir aktivite olarak yapılabilir. Hem rahat ve konforlu evinizde çayınızı içerken aynı zamanda kendi el emeğiniz ile şık ve özel tasarım ürünler yapabilirsiniz. Sevdikleriniz için kendiniz için veya satarak kazanç elde etmek için tığ oyaları yapabilirsiniz. İnternet üzerinden birçok farklı model ve çeşite sahip ürünleri seçerek evinizde iplerinizi alarak kolaylıkla yapabileceğiniz bir iştir. Yazma veya tülbent kenarlarına yapılan şık motiflerle yazma oyası denilmektedir. Yazma oyaları günümüzde özellikle çeyiz için çok sayıda yapılıyor. Gelinlik kızlar için yazma oyaları çiçek desenli motifler, iğne oyaları, tığ işleri ve birçok model ve motif yapılıyor.

Eskimeyen Tığ Oyası Yapılışı

Yazmalara Renk Katma Zamanı

Evde olan tülbent ve yazmalarınızın demode olan eski kenar motiflerini değişim yaparak yepyeni ve şık bir yazma veya tülbent gibi çeşitlik eşyalara kavuşabilirsiniz. En sevilen ve beğenilen tığ işi günümüzde çok fazla çeşide sahip olan ürünlerdir. İnternet üzerinden birçok farklı model ve renge ulaşım sağlayarak istediğiniz yazma için şık bir oya yapabilirsiniz. Hem oldukça basit ve kolay olan bu örgü şekli eğlenceli vakit geçirmenize fayda sağlıyor. Tamamen el emeği göz nuru yazmalara şık bir dokunuş ile hayat verin. 

Eskimeyen Tığ Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.