Kolay Hobiler

Yoğun İstek Alan İğne Oyası Yazma Kenarı Modeli Yapımı

22 Mayıs 2019
Yoğun İstek Alan İğne Oyası Yazma Kenarı Modeli Yapımı

Acemi olanlar ve oya motiflerinin nasıl yapıldığını öğrenmek isteyenler için, yazma kenarında işlenen şahane bir iğne oyası modeli!


Yapması zor gibi görünen iğne işi aslında kolay hazırlanan sadece marifet gerektiren bir hobidir. İğne oyalarını tamamlamak için biraz sabır biraz da zaman gereklidir. Yeteneğiniz olduğuna ve güzel bir tığ oyası ortaya çıkarabileceğinize inanıyorsanız hoş birkaç modelle yazma kenarlarını süsleyebileceğinize emin olabilirsiniz. 

Başlangıç olarak başlayabileceğiniz iğne işi oyaların başında yazma oyaları vardır. İğne oyasından daha kolay olabilecek bu yazma oyaları iğne ile hazırlanmakta ve rahatlıkla uygulanabilmektedir. Yazma oyalarını, farklı renk ve modelde kullanabilir, dilediğiniz gibi oluşturabilirsiniz. Ama öncelikle bir model üzerinden gitmek hem size daha fazla keyif verecek hem de size zaman kazandıracaktır. Şiş numarasını uygun olarak söyleyeceğimiz videoda renk seçimi size aittir. Kendinize en uygun rengi seçerek öncelikle kendinizi mutlu edebilirsiniz. 

Acemiler için iğne oyası

Tercih ettiğiniz yazma modellerine uygun olarak seçtiğiniz iğne ile birlikte öncelikle zincir çekmeyi öğrenecek daha sonrasında modelleri uygulamaya başlayacaksınız. Tülbent oyalarının işlendiği bu videomuzda kendiniz için şık yazma oluşturabileceğiniz gibi ayrıca yazma kenarlarına bunları uygulamayı da öğreneceksiniz. Farklı yazma modellerini de yer verdiğimiz içeriğimizde uygulama yapmaya başladığınız ilk andan itibaren zorluk çekmeyeceğinize emin olabilirsiniz. Yazma kenarlarınızı süslerken umuyoruz ki keyif alarak yazmanı süsler ve güzel günlerde kullanırsınız. Şimdiden iyi seyirler. 

Acemiler İçin Detaylı Anlatımlı İğne Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM