Kolay Hobiler

Yoğun İstek Üzerine Göz Alıcı İğne Oyası Modelleri

21 Ekim 2019
Yoğun İstek Üzerine Göz Alıcı İğne Oyası Modelleri

Yoğun istek üzerine bu yazıda en güzel iğne oyası modellerini bir araya topladık. Hadi durma ve hemen bu şık iğne oyalarını incele!

Yalnızca bir iğne ve iplik ile neler yapabileceğiniz konusunda fikir sahibi değilseniz, size iğne oyaları hakkında biraz bilgi verelim. Renkli iplikler ve sadece bir iğne ile tek tek işlenen minicik motiflerin tamamlanması sonucu harika bir dantel işleyebilirsiniz. Ya da bir tülbendin renklerine uygun iplikler tercih ederek iğne oyası işleyebilirsiniz.

El Emeği Ürünler İle Para Kazanmak

İğne oyası oya modelleri arasından seçeceğiniz herhangi bir örnek ile işe başlayabilirsiniz. Günümüzde ev bütçesine katkı sağlamak isteyen ev hanımlarının yaptıkları elişi çeşitleri arasında en popüler olanı iğne oyalarıdır. İğne oyası yapmayı bilen kadınlar, bu yeteneklerini fırsata çevirerek oldukça güzel kazançlar elde edebilirler. Başlangıç olarak daha önceden işlemiş oldukları tüm modelleri satışa sunarak, beğenilen her model için farklı müşteriler bulabilir ve çok sayıda sipariş alabilirler. Diğer elişi çeşitleri daha kolay olduğu için herkes yapabilir ama iğne oyası denildiği zaman kat be kat emek isteyen bir durum söz konusudur. El ve göz emeği ile yapılan iğne oyaları, genç kızların çeyiz sandıklarının olmazsa olmazları arasında yer alır. Bu sebeple internetin gücünden faydalanarak işlediğiniz tüm modeller sayesinde sipariş toplayabilirsiniz. Müşterinize farklı oya örnekleri de sunarak çeşitliliği arttırabilirsiniz. Kadınların en büyük ve en tutkulu hobisi olan elişi çeşitlerinden biri olan iğne oyası, işlemeyi bilen herkes için kolunda bir altın bilezik niteliği taşır. 

En Güzel İğne Oyası Modelleri

Yeni Kolay İğne Oyası Örneği
On Numara İğne Oyası Modeli
Hanım Kızlar İçin İğne Oyası
Komşu Kıskandıran İğne Oyası Modeli
Allı Gelin İğne Oyası
İnci boncuklu çiçek bahçesi iğne oyası modeli
Badem Şekerleri İğne Oyası Modeli
Çıtı pıtı iğne oyası yazma modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.