Kolay Hobiler

Yoğurt Kovası Kulpundan Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı

14 Ekim 2019
Yoğurt Kovası Kulpundan Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı

Yoğurt kovası kulpunu kullanarak kum boncuklar ile harika bir oya yapmaya ne dersiniz? Oya modeli yazmalarda şık duran bir modeldir.

Farklı yöntemlerle yapılan oya modellerini paylaşmıştık daha böylesini ilk defa paylaşıyoruz. Bu oya modelinde yardımcı malzeme olarak yoğurt kovasının kulpunu kullanacağız. Üstelik model çok şık bir model olacak. Başörtüler için oya modeli arıyorsanız bu örnek tamda size göre. 8 dakikada yoğurt kovası kulpundan faydalanarak tığ işi boncuk oyasını nasıl yapacağınızı öğrenebileceksiniz. Modelde kullanılan boncuklar kum boncuklardır. Açık renk yazmaların kenarlarında bu oya modeli çok şık duruyor.

Yoğurt Kovası Kulpundan Tığ Oyası Yapılışı

Nedense son zamanlarda oya modelleri ile ilgilenen kadınlar çoğalmış durumda. Instagram hesaplarını gezdiğiniz zaman iğne oyası ve tığ oyası yapanları göreceksiniz. Satışlardan iyi para kazanılıyor olacak ki herkes oya yapmaya yönelmiş durumda. Birde youtube kanallarına videolar ekleyenler var. Onlarda hem para kazanıyor hemde kadınlara yardımcı oluyorlar. Derya hanım da bu şık bir model ile herkese yardımcı olmuş.

Yoğurt Kovası Kulpundan Boncuklu Tığ Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.