Kolay Hobiler

Yonca Bahçesi Modeli ile Bebek Yelek Örgü Modeli Yapılışı

18 Mart 2020
Yonca Bahçesi Modeli ile Bebek Yelek Örgü Modeli Yapılışı

Örgü desenlerinde bugün sıra yonca bahçesi modelinde. Şal, hırka, yelek ve bebek örgülerinde tercih edilen model lastikli ve lastiksiz kullanılabiliyor.

Bu modeli ne kadar sevdiğinizi biliyoruz. Bunu bildiğimiz için de kaleme alıp size faydalı bir anlatımlı örgü modeli sunmak istedik. Özellikle genç kızların en sevdiği ve sahip olmayı istediği modellerden biridir. Örgü modeli ile söz, nisan ve düğün gibi hayatlarının en güzel ve hatırası unutulmayacak günlerinde sırtlarını örtebilecekleri yegane bir model sunuyor. Bu model ile yapılan şallar beyaz renk tercih edildiğinde gelinlik içinde kuğu gibi bir görüntü verirken nişan elbisesi içinde ise elbisenin rengine uyumlu bir renk ile prenses gibi görünmeyi sağlar.

Örgüler arasında en sevilen bu modeli hadi ele alalım. Yok günlük yaşantımda kullanmak istiyorum derseniz de bebek örgülerinde, yelek modellerinde, şal modellerinde ve battaniyelerde biraz daha ufak boncuklarla da kullanabilirsiniz. 

Yonca Bahçesi Örgü Modeli

Şiş işi örgüler arasında sizin de çok seveceğiniz bu modeli kolaylıkla yapabilmeniz ve hatta çevrenizdekilere de öğretebilmeniz için, kısa ve öz bir video hazırladığımızı düşünüyoruz. Hem geleneksel hem de modern görüntüsü ile kalbinizi çalacağından eminiz. 

Yonca Bahçesi Örgü Modeli YapılışıZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.