Kolay Hobiler

Yüksek Tepeler Kadın Yelek Şal ve Bebek Örgü Modeli

22 Nisan 2019
Yüksek Tepeler Kadın Yelek Şal ve Bebek Örgü Modeli

Kadın yelek, şal ve bebek örgülerinde kullanılan yüksek tepeler isimli deseni öğrenmek ister misiniz? Bu motif örgülerinize çok yakışacak.

Her bir örülen örgüde farklı bir örnek mi kullanmak istiyorsunuz? O halde neden paylaştığımız örgü motiflerini öğrenmiyorsunuz? Yayınladığımız örgü motiflerini öğrenirseniz bundan sonra yapacağınız tüm örgülerde farklı farklı motifler kullanabilirsiniz. Her bir motifin yapımını bile zevkle öreceğiniz örgüleri bu sayede öğrenerek şal, yelek ve bebek battaniyelerinde kullanmış olacaksınız. Gün geçmiyor ki yeni bir örgü modeli ortaya çıksın. Her gün yeni ve farklı modelleri görmemiz mümkün. Kadınlar yeni örgü motifleri ortaya çıkararak artık yelekleri şalları bunlarla örüyorlar. Her zaman dediğimiz gibi örgü örebilmek için ilk olarak motiflerin nasıl yapıldığını öğrenmek gerek.

Yüksek Tepeler Örgü Modeli

Yüksek yüksek tepeler örgü modelinde motif olarak aralara tomurcuk koyulmuştur. Bu anlatımda bu tomurcukların ve örgü tekniğinin ne kadar kolay yapıldığını göreceksiniz.

Çeyizlik yeleklerde, bebek battaniyelerinde, genç kız bluzlarında kullanılabilecek bu şirin modeli hemen öğrenmek istersen aşağıdaki videoyu izle!

Yüksek Tepeler Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.