Kolay Hobiler

Yürüyüş Yolları Ajurlu Örgü Yelek ve Bluz Modeli Yapımı

18 Mayıs 2019
Yürüyüş Yolları Ajurlu Örgü Yelek ve Bluz Modeli Yapımı

Yazlık örgüler olan yelek, bluz, kazak şal gibi işlerde kullanılan ajurlu yürüyüş yolları örgü modelini denemek ister misiniz?

En yeni örgü modellerinden biri karşınızda: Yürüyüş yolları örgü modeli. Sıkı ve kendine has ajurlu model doğal ve çıtı pıtı motifi ile hırkalarınız başta olmak üzere tüm örgülerinizde enfes duracak bu modeli hemen öğrenelim. Herkes artık örgü yapmanın ne kadar keyifli olduğunu biliyor, anlatımlı örgü videolarıyla ise öğrenmekten çekinmiyor. Çünkü bir kaç kısa denemeden sonra elinizin hemen alışacağı ve yatkınlaşacağı bu model ile şiş işi örgülerle ilgilenmek çok hoşunuza gidecek. 

Yürüyüş Yolları Örgü Modeli

Günlük olarak sizinle paylaştığımız örgü modellerimizin çeşit çeşit motifleri ile battaniye, yelek modelleri ve şal modelleri yapabilirsiniz. Bununla yetinmekle kalmayanlar bu çeşitlerin dışına çıkarak daha farklı ürünler de örmektedir. İlmek sayısı ve çınar yaprağı deseninin motifinin nasıl yapıldığını detaylarıyla birlikte bu videomuzda size vereceğiz. Biricik evlatları, bebekleri için yazlık ve kışlık parçalar örmek isteyenler ise bebek örgüleri yapabilir. Patikten çoraba, yelekten bereye tüm bebek örgülerinde gösterişli duracak ve çok yakışacak bu model ile örgü konusunda kendini geliştirmek isteyen hanımların beklentilerini karşılayacak. 

En sevdiğiniz renklerle süsleyebileceğiniz, muhteşem deseni ile o renklerin şahane uyumu sayesinde siz de Kolayhobiler ailesi sayesinde hayallerinizin ürününe ulaşabilirsiniz. Videomuzla keyifli seyirler!      

Yürüyüş Yolları Ajurlu Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.