Kolay Hobiler

Yuvarlak Robalı Fiyonklu Bebek Yeleği ve Patik Yapılışı

21 Ocak 2019
Yuvarlak Robalı Fiyonklu Bebek Yeleği ve Patik Yapılışı

Bebek yelek ve patik hiç bu kadar güzel olmamıştı. Yuvarlak robalı ve fiyonklarla süslenen yelek modelinin yapılışı hakkında her şey burada!

Fiyonklu Yelek

Bu yelek modeli o kadar sevildi ve anlatımı o kadar istendiki hemen bir boşluk bulduk ve modeli paylaşıyoruz Model 1 yumak gelenlere ait… 2-3 saat içinde üst roba kısmı yapıldı. Yeleğin yapılışının tam hali roba kısmı anlatımı bir video ile paylaşıldı. Patikleri dediğinizi duyar gibiyim tabiki onlarında anlatımı var. Öyleyse videoları kaçırmamak ve bu güzel yeleği yapmak isterseniz yazıyı okumaya devam edin. Anlatım toplamda 3 tane videodan oluşuyor. İlk videoda yeleğin yuvarlak roba kısmı anlatılmıştır. İkinci video ise yeleğin tamamının nasıl yapıldığı gösterilmiştir. Üçüncü videoda ise fiyonklu patik yapılışı tüm detaylarıyla verilmiştir.

Fiyonklu patik

Fiyonklu Bebek Yeleği ve Patik Yapılışı

Şirin mi şirin yeleğin roba kısmının yapılışı aşağıdaki videodadır. Robayı yaptıktan sonra sıra yeleğin yapımına gelecek.

Roba kısmı tamamlandıktan sonra sıra yeleğin yapımına geldi. Aşağıdaki videoda da fiyonklu yelek yapılışı detayları bulunuyor.

Bu minnoş patiklerin anlatımı aşağıdaki videodadır. Kolay gelsin hepinize…

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ayşegül dedi ki:

    Çok basit ve ve şirin bir yelek ellerinize sağlık video çok anlaşılır ve çok basit bir dille anlatıılmış herkesin yapabileceği bir yelek: