Kolay Hobiler

Zincirli Yollar Yazlık Örgü Yelek Şal Modeli ve Anlatımı

2 Mayıs 2019
Zincirli Yollar Yazlık Örgü Yelek Şal Modeli ve Anlatımı

Yazlık örgülerinizde kullanabileceğiniz, şal ve yelek örmede işinize yarayacak zincirli yollar örgü modeli detaylı anlatımıyla bu yazıdadır.

Çok şık ve çok şahane örgü modelleri ile yine sizlere sık, sık tercih edilen ve günümüzün trendlerinde olan modellerden söz edeceğiz. Sonuçta hepimiz örgü ördüğümüz zaman, öreceğimiz kazak, hırka, fular, atkı, bere, eldiven, şal gibi kıyafetlerde tercih edeceğimiz modelin güzelliğine önem veririz. Zevk alarak ve ayrıca örümü kolay olan modellerimiz sizin de ördüğünüz zaman hoşunuza gidecek türden modellerdir. 

Genellikle bayanlar, öreceği şeye göre model tercihleri yaparlar. Biz her alanda kullanacağınız trend modellerden söz edelim ilk önce. Kabarcıklı örgü modelleri, Mini İstiridye modelleri, Mor Salkım Tohumları modeli, Pembe Şekerler modeli, Sevimli Toplar modelleri ve daha nice modeller sitemizde bulabileceğiniz çok sık tercih edilen modellerdir. 

Zincirli Yollar Örgü Modeli

Kazak, hırka, şal gibi kıyafetlerde örebileceğiniz örgü modellerimiz ise; Bahar Çiçekleri, Bağlamalı Baklava, Çapraz Laleler ve Kurdeleli Yapraklardır. Bebek battaniyeleri için öreceğiniz modellerimiz ise; Çilek Örgü modeli, Ajurlu Baklava Dilimi, Waffle Örgü modeli, Bahar Çiçekleri örgü modeli, Düğümlü Dalgalar modellerimizdir. Bu modellerimiz sizinde öreceğiniz zaman hoşunuza gidecek ve örmekten keyif duyacağınız modellerdir. Yapımları kolaydır ve videolu anlatımlarımız mevcuttur. 

Zincirli Yollar Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.