Kolay Hobiler

Zor ve Zahmetli Oya Sevenler Tığ İşi Modelini Kaçırmayın

20 Haziran 2019
Zor ve Zahmetli Oya Sevenler Tığ İşi Modelini Kaçırmayın

Zor ve zahmetli oya yapmayı sevenler bu tığ işi modelini kaçırmasınlar. Zor ve zahmetli olması daha güzel ve şık model ortaya çıktığını gösteriyor.

Zor ve Zahmetli Tığ Oyası

Tığ oyaları stres atmaya yarayan, yaptıkça zevk aldığınız oldukça eğlenceli olan bir ev aktivitesidir. Öğrendikten sonra kolay gelen ve sürekli yapma ihtiyacı hissedeceğiniz tığ oyaları sayesinde gün içerisinde yaşamış olduğunuz stresi de anında atabilirsiniz. Ruhen sizi dinlendiren ve kendi yaptıklarınızı kullanmaya başladıkça sizleri eğlendiren bu tığ işini kış aylarında kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Çeşitli videolar sayesinde tığ işi bilmeyen birisi bile bu videolar ile 2 günde tığ işi yapabilir. Öğrenip yapmaya başladıktan sonra belirli bir pratikten sonra eliniz daha da hızlanarak yapacak olduğunuz ne ise hemen bitirebilirsiniz. Tığ işleri ile kendinize çeyizlik yazmalar yaparak çeyizinize koyabilir. Eğer çevrenizde yeni evlenecek olan birisi var ise sevdiklerinize de ufak tefek hediyeler yaparak el emeği göz nuru hediyenizi verebilirsiniz.

Tığ İşi İle Dilediğinizi Yapın

Son dönemlerde oldukça moda olan el örgüsü ince kazaklar trend bir üründür. Sizlerde pratik yaptıktan sonra kendi kazağınızı kendiniz ellerinizle yapabilirsiniz. Bunlara ekstra olarak fular ve şal gibi ürünler de aksesuar olarak kullanılan ürünlerdir. Bu ürünlerin uçlarına kendi zevkiniz ile bağdaşan bir model dikerek kullanmaya başlayabilirsiniz. El işi olan ürünlerin ayrı bir maneviyatı mevcuttur. Kendi el emeğiniz ile yaptığınız şeyleri kullanmak haz verici bir durumdur. Kendi sevdiğiniz desenleri kullandığınız ürünlere ekleyerek kendi farkınızı yaratabilirsiniz. İnternet üzerinde bulunan videolar sayesinde sizlerde el emeği ürünler yapabilirsiniz.  

Zor ve Zahmetli Tığ Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.