Kolay Hobiler

Zümrüt Taşları Bebek ve Kadın Örgü Modeli Yapımı

29 Ekim 2019
Zümrüt Taşları Bebek  ve Kadın Örgü Modeli Yapımı

Zümrüt taşları örgü modeli iki farklı renk iple örülen şiş işi modeldir. Örneği yelek, şal ve bebek örgüleri gibi tüm örgülerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bir annenin gözü gibi baktığı bebeğine verebileceği en güzel hediyelerden biri örgü bebek yeleğidir. Hem bebeğini üşümekten koruyacak hem de yıllar içinde anlamını hiç kaybetmeyecek, hatıra kalacak bir parça kalacak. Bebek yeleği yapılışı oldukça kolay ve rahattır. Şiş örgüde yapacağınız bu bebek yeleği anlatımı ile siz de istediğiniz bu modeli rahatlıkla uygulayabiliriniz. 

Zümrüt Taşları Örgü Modeli

Bebeğiniz için örebileceğiniz yelek modellerinin sayısı oldukça fazladır. Aşağıda izleyeceğiniz video ile bu hem yıllardır var olan hem de en çok beğenilenler arasında yerini almış model ile siz de herkes tarfafından beğenilen bir ürün ile göz kamaştırabilirsiniz. 

Bebek yelek anlatımı barındıran bu video ile bebeğiniz için bebek yelekleri örebilirsiniz ya da benim bebeğim yok diyorsanız ve ev ekonomime katkıda bulunmak istiyorum derseniz, bu çok fazla ihtiyaç duyulan yelekleri satışa da sunabilirsiniz. Unutmayın ki alıcıları çok fazla olacaktır, çünkü bu yelekler annelerin bebeklerine vermek istediği en değerli el emeklerindendir. Videolu anlatımımız ile siz de hemen başlayın ve dilediğiniz gibi hediye edin ya da satın.  

Zümrüt Taşları Bebek Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.